Field tools (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Field name
be: Назва поля

en: Tools
be: Прылады

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: %type settings
be: Настройкі %type

en: Locked
be: Зачынены

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
be: Інструкцыі, якія будуць прадстаўленыя карыстальніку ніжэй гэтага поля на форме рэдагавання.<br /> Дазволеныя HTML тэгі: @tags

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: export
be: экспартаваць

en: The field %field is locked and cannot be edited.
be: Поле %field заблакіраванае і не можа рэдагавацца.

en: Required field
be: Патрабаванае поле
