Field tools (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Tools
eu: Tresnak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: %type settings
eu: %type ezarpenak

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: export
eu: esportatu

en: The field %field is locked and cannot be edited.
eu: %field eremua blokeatu dago eta ezin da editatu

en: Required field
eu: Bete beharreko eremua
