Field tools (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: The field %field is locked and cannot be edited.
hy: %field դաշտը արգելափակվել է և չի կարող խմբագրվել:ն

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ
