Field tools (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Label
ka: სათაური

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
