Field tools (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Label
ca: Etiqueta

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Tools
ca: Eines

en: Clone
ca: Clona

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: %type settings
ca: Paràmetres de %type

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ca: Instruccions que es presenten a l'usuari a sota d'aquest camp al formulari d'edició.<br /> Etiquetes HTML permeses: @tags

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: The field %field is locked and cannot be edited.
ca: El camp %field està bloquejat i no es pot editar.

en: Required field
ca: Camp obligatori

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí
