Field tools (8.x-1.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Filters
lv: Filtri

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lv: Norādījumi, ko attēlot lietotājam rediģēšanas formā zem šī lauka.<br />Atļautie HTML tagi: @tags

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Required field
lv: Obligāts lauks
