Field tools (8.x-1.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: The field %field is locked and cannot be edited.
mn: %field талбар түгжигдсэн ба өөрчлөгдөх боломжгүй.
