Field tools (8.x-1.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: all
gl: todos

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Label
gl: Etiqueta

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Clone
gl: Clonar

en: Filters
gl: Filtros

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: %type settings
gl: Axustes de %type

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
gl: Instruccións para presentar ó usuario debaixo deste campo no formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Instances
gl: Instancias

en: The field %field is locked and cannot be edited.
gl: O campo %field está bloqueado e non pode ser editado.

en: Required field
gl: Campo necesario
