Field tools (8.x-1.0-alpha9) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Graph
kn: ನಕ್ಷೆ
