Field tools (8.x-1.0-alpha9) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Development
ml: വികസനം

en: Type
ml: തരം

en: all
ml: എല്ലാം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Help text
ml: സഹായം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
