Field tools (8.x-1.0-alpha9) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: all
te: అన్నీ

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Label
te: లేబుల్

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: %type settings
te: %type అమరికలు

en: Required field
te: తప్పనిసరి ఖాళీ
