Field tools (8.x-1.0-alpha9) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: all
th: ทั้งหมด

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Clone
th: โคลน

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Save settings
th: บันทึกค่า
