Field tools (8.x-1.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
