Field tools (8.x-1.0-alpha13) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: all
af: alle

en: Reset
af: Herstel

en: Help text
af: Hulpteks

en: Import
af: Voer in

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Save settings
af: Stoor verstellings
