Field tools (8.x-1.0-alpha13) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: %type settings
jv: sétingan %type

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
jv: Pitudhuh kanggo panganggo ditampilaké nang ngisor field nang form suntingan. <br />Kode HTML sing diidinaké: @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
jv: Field %field iki dikunci lan ora bisa di sunting.

en: Required field
jv: Mbutuhaké field
