Field tools (8.x-1.0-alpha13) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Filters
nn: Filter

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: %type settings
nn: Innstillingar for %type
