Field tools (8.x-1.0-alpha13) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
