Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Field type
he: סוג שדה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: Edit field settings.
he: עריכת הגדרות שדה.

en: User interface for the Field API.
he: ממשק משתמש לניהול שדות

en: Delete field.
he: מחיקת שדה.

en: Storage settings
he: הגדרות אחסון

en: Edit storage settings.
he: עריכת הגדרות אכסון
