Field UI AJAX (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Edit field settings.
sk: Upraviť nastavenia poľa.

en: User interface for the Field API.
sk: Používateľské rozhranie pre Field API

en: No fields are present yet.
sk: Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne polia.
