Field UI Extras (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: True
el: Αληθής

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: All
el: Όλες

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: About
el: Περί

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα

en: Date only
el: Μόνο ημερομηνία
