Field UI Extras (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: required
fi: pakollinen

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Required
fi: Pakollinen

en: True
fi: Tosi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: All
fi: Kaikki

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Optional
fi: Valinnainen

en: About
fi: Tietoja

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: Date only
fi: Vain päivämäärä
