Field UI Extras (8.x-2.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: All
fil: Lahat

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Date and time
fil: Petsa at oras
