Field UI Extras (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Required
he: נדרש

en: True
he: אמת

en: Unknown
he: לא ידוע

en: All
he: הכל

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Optional
he: אופציונאלי

en: About
he: אודות

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Date only
he: רק תאריך
