Field UI Extras (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: required
hr: potrebno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Required
hr: Nužno

en: True
hr: Istina

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: All
hr: Svi

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: About
hr: Opis

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme
