Field UI Extras (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Required
kk: Қажетті

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: All
kk: Барлық

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
