Field UI Extras (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: All
mn: Бүгд

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Date and time
mn: Огноо цаг
