Field UI Extras (8.x-2.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: All
pa: ਸਭ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: Date and time
pa: ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ
