Field UI Extras (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Required
sl: Obvezno

en: Unknown
sl: Neznan

en: All
sl: Vsi

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Optional
sl: Neobvezno

en: About
sl: O modulu

en: Date and time
sl: Datum in čas
