Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: required
ta: தேவையானது

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: True
ta: சரி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: All
ta: எல்லா

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: About
ta: பற்றி

en: Date and time
ta: நாள் நேரம்

en: Date only
ta: தேதி மட்டும்
