Field UI Extras (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: required
vi: bắt buộc

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Required
vi: Bắt buộc

en: True
vi: Đúng

en: Unknown
vi: Không rõ

en: All
vi: Tất cả

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Date and time
vi: Ngày và giờ
