Field UI Extras (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: required
af: verpligtend

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Required
af: Verplig

en: Unknown
af: Onbekend

en: All
af: Alle

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Optional
af: Opsioneel
