Field UI Extras (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት
