Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: required
ar: مطلوب

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Required
ar: ضروري

en: True
ar: صحيح

en: Unknown
ar: غير معروف

en: All
ar: الكل

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Optional
ar: اختياري

en: About
ar: حول

en: Date and time
ar: التاريخ والتوقيت

en: Date only
ar: التاريخ فقط
