Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Required
ast: Requeríu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: All
ast: Too

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Optional
ast: Opcional
