Field UI Extras (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Required
az: Tələb olunur

en: True
az: Həqiqət

en: Unknown
az: Naməlum

en: All
az: Hammısı

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: About
az: Haqqında

en: Date and time
az: Tarix və saat
