Field UI Extras (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: required
be: абавязкова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Required
be: Абавязкова

en: Unknown
be: Невядомы

en: All
be: Усе

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Configuration
be: Налады

en: Optional
be: Неабавязковы

en: About
be: Аб

en: Date and time
be: Дата і час
