Field UI Extras (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Required
bs: Obavezno

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: All
bs: Sve

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
