Field UI Extras (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: required
cs: vyžadováno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Required
cs: Povinné

en: True
cs: Pravda (True)

en: Unknown
cs: Neznámý

en: All
cs: Vše

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Optional
cs: Nepovinné

en: About
cs: Popis

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Date only
cs: Pouze datum
