Field UI Extras (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: True
cy: Gwir

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: All
cy: I gyd

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Optional
cy: Dewisol

en: Date and time
cy: Dyddiad ac amser
