Field UI Extras (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: required
da: obligatorisk

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Required
da: Obligatorisk

en: True
da: Sandt

en: Unknown
da: Ukendt

en: All
da: Alle

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Optional
da: Valgfrit

en: About
da: Om

en: Date and time
da: Dato og tid

en: Date only
da: Kun dato
