Field UI Extras (8.x-2.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
