Field UI Extras (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Required
eo: Bezonata

en: Unknown
eo: Nekonata

en: All
eo: Ĉiuj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo
