Field UI Extras (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: required
es: necesario

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Required
es: Obligatorio

en: True
es: Verdad

en: Unknown
es: Desconocido

en: All
es: Todo(s)

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Configuration
es: Configuración

en: Optional
es: Opcional

en: About
es: Acerca de

en: Date and time
es: Fecha y hora

en: Date only
es: Sólo fecha
