Field UI Extras (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: required
et: kohustuslik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Required
et: Kohustuslik

en: True
et: Tõene

en: Unknown
et: Tundmatu

en: All
et: Kõik

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Configuration
et: Seadistus

en: Optional
et: Valikuline

en: About
et: Programmist

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date only
et: Ainult kuupäev
