Field UI Extras (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: required
eu: beharrezkoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: True
eu: Egiazkoa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: All
eu: Guztiak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Date and time
eu: Data eta ordua
