Field UI Extras (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: required
gl: requerido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Required
gl: Obrigatorio

en: True
gl: Verdadeiro

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: All
gl: Todo

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Optional
gl: Opcional

en: About
gl: Información

en: Date and time
gl: Data e hora
