Field UI Extras (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: required
hu: szükséges

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Required
hu: Szükséges

en: True
hu: Igaz

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: All
hu: Mind

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: About
hu: Leírás

en: Date and time
hu: Dátum és idő

en: Date only
hu: Csak dátum
