Field UI Extras (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: True
hy: Ճիշտ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
