Field UI Extras (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: required
is: skilyrt

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: True
is: Rétt

en: Unknown
is: Óþekkt

en: All
is: Allt

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Optional
is: Valkvætt

en: About
is: Um

en: Date and time
is: Dag- og tímasetning
