Field UI Extras (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: True
jv: Bener

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: All
jv: Kabèh

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Optional
jv: Ora kudu

en: About
jv: Ngenani

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu
